prstýnek ABACAXI Zobrazit větší

prstýnek ABACAXI

Nové

Prstýnek vyrobený z použitých pneumatik.

velikosti prstýnku: L

Více informací

Balíček Vám doručíme do 3 pracovních dnů od připsání platby.

Upozornění: poslední kus skladem!

150,00 Kč

Více informací


Značka TUN se zrodila v roce 2009 inspirována prací brazilské výtvarnice jménem Lia Menna Barreto. Lia během působení v uměleckém hnutí Dark 80. letech vytvářela  pro vlastní potřebu doplňky (náušnice, prsteny a náhrdelníky) stříháním kusů pneumatik. Této snahy se později chopil sochař Mauro Fuke, který stál u vzniku značky TUN. Zde se mu podařilo využít své znalosti z digitálních uměleckých postupů a vnesl do nich novou možnost řezání laserem. Partnerství těmito dvěma umělci předznamenalo vznik nových a originálních kousků. 

Lia a Mauro

Lia a Mauro

Doplňky TUN jsou vyrobeny z recyklované umělé gumy a mohou být dále použity k jinému účelu. Mohou z nich být vyrobeny např. řemeny či podlahy a jsou velmi odolné. Viz video

Prsteny TUN jsou dostupné v několika různých velikostech. Abyste zjistili požadovanou velikost, změřte vnitřní velikost prstenu, který už máte doma. Tento rozměr je určující při výběru Vašeho nového TUN prstenu. Průměrná velikost je 16 - 18mm. Aby si Váš prstýnek zachoval svoji velikost, doporučujeme ho na noc sundávat. Guma se přes noc zregeneruje a navrátí se jí původní vlastnosti.

Každý prstýnek je dodáván v originálním balení.

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

prstýnek ABACAXI

prstýnek ABACAXI

Prstýnek vyrobený z použitých pneumatik.

velikosti prstýnku: L

Napsat recenzi

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: