Fazenda da Lagoa - 100g Zobrazit větší

káva Fazenda da Lagoa - 250g

Nové

100% OBATA, 100% Arabica

Více informací

Balíček Vám doručíme do 3 pracovních dnů

237,00 Kč

Více informací

Káva Fazenda da Lagoa v sobě skrývá jistou ušlechtilost, která se projevuje ve své jemnosti a absolutně dokonalém a čistém profilu. Dále se projevuje velmi nízkou aciditou, zato překrásně sladkou šťavnatostí a jemně citelným nádechem sladce zralých třešní a jasnou a dokonalou chutí kakaa, která dělá z této kávy vláčnou, sametovou lahůdku první třídy! Kulaté tělo a dokonalá pěnivost je zde samozřejmostí. Dochuť je zde opět dokonale příjemná, vytrvalá a dá se říct, že nás nutí dát si druhý šálek.

Fazenda da Lagoa je známou brazilskou farmou s tradicí od roku 1767. Leží nedaleko města Santo Antonio de Amparo ve vzdálenosti cca 170 km od hlavního města provincie Minais Gerais Belo Horizonte v nadmořské výšce 1100 metrů.

Obata je hybridní odrůdou vyšlechtěnou v Brazílii za účelem vyšší odolnosti proti nemoci zvané kávovníková rez. Pochází z odrůdy Red Catuai, která byla opakovaně šlechtěná křížením s hybridem Sarchimor (Villa Sarchi/Hybrido de Timor). Komerční využití Obaty nastalo teprve po roce 2000 a doposud se pěstuje spíše v omezeném rozsahu a téměř výhradně v Brazílii. Nyní se začíná sporadicky objevovat i mimo Brazílii u farmářů v regionu střední Ameriky.

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

káva Fazenda da Lagoa - 250g

káva Fazenda da Lagoa - 250g

100% OBATA, 100% Arabica

Napsat recenzi

Příslušenství

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: