TUNNEL ring View larger

TUNNEL ring

New

The ring made of tires

The size of the ring: XS, S, M 

(please write in the note which size would you like to have)

More details

Your TUN will arrive in 7 days.

Warning: Last items in stock!

150,00 Kč

More info


Značka TUN se zrodila v roce 2009 inspirována prací brazilské výtvarnice jménem Lia Menna Barreto. Lia během působení v uměleckém hnutí Dark 80. letech vytvářela  pro vlastní potřebu doplňky (náušnice, prsteny a náhrdelníky) stříháním kusů pneumatik. Této snahy se později chopil sochař Mauro Fuke, který stál u vzniku značky TUN. Zde se mu podařilo využít své znalosti z digitálních uměleckých postupů a vnesl do nich novou možnost řezání laserem. Partnerství těmito dvěma umělci předznamenalo vznik nových a originálních kousků. 

Lia a Mauro

Lia a Mauro

Doplňky TUN jsou vyrobeny z recyklované umělé gumy a mohou být dále použity k jinému účelu. Mohou z nich být vyrobeny např. řemeny či podlahy a jsou velmi odolné. Viz video

Prsteny TUN jsou dostupné v několika různých velikostech. Abyste zjistili požadovanou velikost, změřte vnitřní velikost prstenu, který už máte doma. Tento rozměr je určující při výběru Vašeho nového TUN prstenu. Průměrná velikost je 16 - 18mm. Aby si Váš prstýnek zachoval svoji velikost, doporučujeme ho na noc sundávat. Guma se přes noc zregeneruje a navrátí se jí původní vlastnosti.

Každý prstýnek je dodáván v originálním balení.

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

TUNNEL ring

TUNNEL ring

The ring made of tires

The size of the ring: XS, S, M 

(please write in the note which size would you like to have)

Write a review

Customers who bought this product also bought: