Kdo jsme?

Jsme malá rodinná firma, která vznikla z vnitřního pnutí, které nám nedávalo spát.
Zvědavost, zkrátka, a touha po tom zjistit, jaké to je být sám svým vlastním pánem a vytvořit si ideální pracovní pozici i místo na míru, zvítězila nad pragmatickými radami babiček a pustili jsme se do toho.
Po dlouhých úvahách jsme se rozhodli dovážet zboží z Brazílie. Helena tam byla, umí jazyk a miluje vše brazilské. Lukáš vaří nejlepší kávu a to nejraději z toho nejlepšího zrna, kterým je Brazílie pověstná. Zavázali jsme se, že obohatíme český trh specialitami, které nás v Brazílii zaujaly chutí, účinkem či vzhledem a podělíme se se zážitky z cesty do Brazílie s našimi zákazníky a fanoušky.

Co to máme?

V našem e-shopu nabízíme stále se rozšiřující sortiment, ke kterému přinášíme každý týden krátké, ale výstižné články, abyste si mohli udělat obrázek o tom, z jakého prostředí naše zboží pochází, kdo jej vyrábí a nakupuje či jak se pěstuje a konzumuje.

A i když Brazilci mají zrovna siestičku vězte, že my nezahálíme. Stále sháníme nové a nové dodavatele, smlouváme pro vás ceny a samozřejmě - Lukáš pije kávu.

Do čeho to balíme?

Jednou použité, téměř nové krabice nevyhazujeme.

Ve spolupráci s projektem ROTOBAL balíme do již použitých krabic, což pomáhá šetřit lidskou energii, stromy, ropu, elektřinu i peneženky nás všech. Všechny obaly jsou po funkční stránce naprosto zachovalé a čisté. Některé byly již jednou použity, jiné jsou nové ovšem z přebytečných zásob.

Lukáš a Helena

Napsali o nás..

časopis Štamgast & Gurmán